مک دونالد

مک دونالد – تبلیغات در پرینتر سه بعدی

مک دونالد

مک دونالد از پرینتر سه بعدی در ساخت تبلیغاتش استفاده می کند. مک دونالد همواره سعي بر این دارد كه به تبليغات خود، ازطريق پرینت سه بعدي و انيميشن های  stop-mation روح زندگي ببخشد .  از آنجایی كه بسياري از مردم ،براساس اين موضوع دسته بندي مي شوند كه آيا تا به حال ،BigMac مک دونالد را سفارش داده اند يا نه .

با توجه به آنكه ،وعده هاي غذايي فست فود، ارزش غذایی بالایی ندارد.

در نتيجه اینكه تبليغات اين شركت تبليغاتي جالب توجه و حتي مبتكرانه نیز مي باشد قابل انکار نیست.

از شعار تبليغاتي جالب “من اين محصول رادوست دارم” كه حتي ازسوي “جاستين تيمبرليك” نيز بيان شده و معروف شد، تا آهنگ هاي تبليغاتي BigMac، شركت مک دونالد ،تاريخچه تبليغاتي خود را ارائه كرده است.

اخيرا، شركت مک دونالد در بريتانيا، تبليغات ديگري را به اين ليست اضافه كرده و براي اين منظور، از مجموعه تبليغات Always Working استفاده نمود. اين تبليغات ،بيشتر كودكان و والدين آنها را هدف قرارداده و درمورد چگونگي انجام كار ،براي بهبود و گسترش  تعداد “وعده هاي غذايي خوب و شادي آور”، به آنها آگاهي مي دهد. مجموعه تبليغات كوتاه تلوزيوني ، كه همگي آنها با انيميشن و با كمك فرايند پرینت سه بعدي ساخته شده اند، توضيح مي دهد كه تغييرات مثبت، درمورد شعار تبليغاتي وعده غذايي شادي آور، به وجود آمده و براي اين منظور هم، ازصحنه پردازيهاي مينياتوري ، ساده و دل نشین استفاده شده است.

 

مراحل کار

هنگامي كه  راوي شروع به توضيح اين نكته مي كند كه شركت مك دونالد ،مقدار سديم موجود در Happy Meal را به اندازه 47% كاهش داده است؛ يك مرد عروسكي كوچك، كلاه خود را بر سر گذاشته و لوله ايي رادرون نمك فرو كرده است . و توضيح مي دهد كه آنها، كتابهاي داستان را هم به پکیج كودكان افزوده اند تا از اين طريق ، آنها را به خواندن و سواد ‌آموزي تشويق كنند.

سپس يك جراثقيل ،كتابي راپايين آورده و آن را درون جعبه Happy mEAL قرار مي دهد.

اين كار بسيار موثرتر از زماني است كه مجسمه هاي بسيار كوچك شروع به انجام آن مي كنند.

از آنجا كه ما براي خريد يك وعده غذايي جديد، عجله اي نداريم.

در نتيجه، جاي هيچ گونه انكاري نيست كه تبليغات تجاري، واقعا قابل ستايش بوده و هنر به كار رفته در آن به کمک پرینتر سه بعدی نيز اثر گذار مي باشد .برخلاف بسياري از شرکت های مواد غذايي ، مك دونالد ،يك ويديوي makingking of را منتشر كرد كه در آن فرايند انجام كار، نشان داده شده است و ميزان سخنان گفته شده هم در آن كم است. همين ويژگي اين ويدئو را بسيار جالب و اثر گذارکرده است. در اين ويديو،مراحل ساخت مواد، مدلسازي سه بعدي صحنه ها و مجسمه هاي كوچك ،تا پرینت سه بعدي بدن و سر اين مجمسمه ها و سازمان دهي چارچوب شركت-توقف آنها نشان داده شد.

كاري كه باعث شد اين ويديو، دربخش تجاري، بسيار خيره كننده شود .

تماس با ما:

برای مشاوره و فعالیت تخصصی و پیشرفته در رشته شما مشاوران شرکت پرینتر سه بعدی دیاکو آماده خدمت رسانی به جامعه علمی می باشند.

میتوانید از طریق شماره های شرکت یا فرم تماس یاما با مشاوران شرکت در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *