دانش بنیان شدن شرکت دیاکو

,

دانش بنیان شدن شرکت دیاکو در تیر ماه 97

دانش بنیان شدن شرکت دیاکو

دانش بنیان شدن شرکت دیاکودانش بنیان شدن شرکت دیاکو

عضویت شرکت پرینتر سه بعدی دیاکو در جمع موسسات و شرکت های دانش بنیان در تیر ماه 97 توسط کار گروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان به تایید رسید .

فرایند دانش بنیان شدن شرکت دیاکو که در اردیبهشت ماه 97 آغاز شد و پس از طی مراحل مختلف و انجام داوری های تخصصی حضوری و غیر حضوری سرانجام تایید شد.

 دانش بنیان چیست ؟

به موجب آیین نامه تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان ،شرکت های دانش بنیان ،موسسات خصوصی یا تعاونی هستند که به منظور افزایش علم و ثروت ، توسعه اقتصادی بر پایه دانش و تحقق اهداف علمی و اقتصادی در راستای گسترش اختراع و نوآوری و در نهایت تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه ( شامل طراحی و تولید کالا و خدمات ) در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده فراوان ( به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط ) تشکیل می شود.

طبق آیین نامه مصوب،شرکت های دانش بنیان ،هدف هایی نظیر ، ترغیب هیئت علمی دانشگاه ها و واحدهای ‌پژوهشی برای فعالیت های بیشتر در رفع نیاز جامعه و امکان افزایش درآمد اعضای هیئت علمی، تجاری سازی یافته های  ‌پژوهشی، افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه ها و واحدهای ‌پژوهشی موضوع کلی فعالیت دانش بنیان را دنبال می کنند.

  فرایند های دانش بنیان شدن شرکت دیاکو:

     این فرایند که حدود 3 ماه به طول انجامید با بررسی و داوری یک محصول نرم افزاری و یک محصول سخت افزاری آغاز شد. این دو         محصول تماما توسط متخصصین شرکت پرینتر سه بعد دیاکو طراحی شده و به مرحله ی نهایی رسیده است.

برنامه  ارائه ی این محصول به بازار در دست بررسی است و در اینده نزدیک به بازار عرضه میشود و در دسترس مشتریان        گرامی قرار خواهد گرفت.

(تیرماه 97)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *