اولین-نمایشگاه-چاپ-سه-بعدی-ایران
,

حضور شرکت دیاکو در اولین نمایشگاه چاپ سه بعدی ایران

حضور شرکت دیاکو در اولین نمایشگاه چاپ سه بعدی ایران

شرکت دیاکو در اولین نمایشگاه چاپ سه بعدی ایران حضور خواهد داشت . این نمایشگاه در تاریخ 11-13 اردیبهشت ماه 1396 در مکان سالن اجلاس سران در تهران برگذار می شود .

برنامه ی شرکت دیاکو در روزهای استقرار در نمایشگاه به شرح زیر می باشد :

به نمایش گذاشتن پرینترهای سه بعدی L-Diaco  و S-Diaco و پرینت قطعات در حین برگزاری نمایشگاه برای احراز کیفیت دستگاه به بازدید کنندگان از غرفه .

نمایش قطعات پرینت شده توسط پرینترهای شرکت دیاکو .

مشاوره تخصصی در مورد کاربرد پرینترهای سه بعدی در زمینه های شغلی متفاوت . شما می توانید با مراجعه به غرفه ی شرکت دیاکو در هر زمینه ای که فعالیت دارید ، کابرد و جایگاه پرینتر سه بعدی را در شغل خود پیدا کرده و با استفاده از پرینتر سه بعدی تحولی در کسب و کار خود ایجاد کنید . کاربرد پرینترهای سه بعدی به قدری گسترده است که طیف وسیعی از زمینه های مختلف را در بر می گیرد . از کاربرد های هنری و تبلیغاتی تا کاربرد های پزشکی و درمانی و همچنین کاربردهای مهندسی و صنعتی ، نمونه هایی از دنیای وسیع کاربرد پرینترهای سه بعدی می باشد .

طرح فروش محصولات  ویژه ی نمایشگاه . محصولات شرکت دیاکو در بازه ی زمانی نمایشگاه با تخفیف 20درصدی به فروش می رسد . با مراجعه به غرفه ی نمایشگاه و یا از طریق مراجعه به سایت پرینتر سه بعدی دیاکو و ثبت سفارش می توانید برای خرید محصولات از این تخفیف ویژه بهره مند شوید .  

پاسخگویی به تمامی سوالات بازدیدکنندگان در زمینه ی پرینترهای سه بعدی . مسئولین ما مستقر در غرفه ی شرکت نما گستر دیاکو راد پاسخگوی تمامی سوالات شما در مورد دنیای پرینترهای سه بعدی خواهند بود . به این امید این که بتوانیم پرینتر سه بعدی را به تمامی اقشار جامعه با مشاغل و حرفه های گوناگون معرفی کنیم و دریچه ای برای ورود حرفه های مختلف به دنیای سه بعدی گشوده باشیم .

بازدیدکنندگان متخصصی که فعال در زمینه ی پرینترهای سه بعدی هستند نیز با مراجعه به غرفه ی شرکت نماگستر دیاکو راد می توانند پاسخ سوالات تخصصی و مشکلات خود در زمینه ی نرم افزارهای پرینت سه بعدی ، پرینت قطعات مشکل ، نحوه ی کار با پرینترهای سه بعدی ، ساخت پرینتر سه بعدی و … را از مسئولین ما بخواهند . نمایندگان متخصص ما در غرفه با استفاده از دانش و تجربیات خود در حد توان پاسخگوی تمامی این سوالات خواهند بود .

مکان غرفه شرکت دیاکو در اولین نمایشگاه چاپ سه بعدی ایران

غرفه ی شرکت دیاکو در اولین نمایشگاه چاپ سه بعدی ایران ، غرفه ی شماره ی 28 می باشد . پوستر بالای غرفه با نام کامل شرکت طراحی شده که نما گستر دیاکو راد می باشد .

شرکت دیاکو در اولین نمایشگاه چاپ سه بعدی

قسمتی که در تصویر با دایره ی قرمز نشان داده شده مکان غرفه ی شرکت دیاکو می باشد .

منتظر حضور شما در غرفه ی شرکت دیاکو در اولین نمایشگاه چاپ سه بعدی ایران هستیم .

شرکت پرینتر سه بعدی دیاکو فعال در عرصه پرینتر های سه بعدی آماده ی ارائه ی انواع خدمات پرینت سه بعدی ، پرینترهای سه بعدی ، طراحی سه بعدی و انواع خدمات دیگر در زمینه ی پرینترهای سه بعدی می باشد .

پرینت سه بعدی اصفهان ، پرینتر سه بعدی اصفهان ، غرفه ی شرکت دیاکو ، پرینترهای سه بعدی اصفهان نیز از دیگر کلید واژه های این متن می باشد .

پرینتر سه بعدی اصفهان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *