بازسازی چهره

بازسازی چهره – پرینتر سه بعدی

بازسازی چهره

بازسازی چهره Avgi: تکنولوژی سه بعدی به ما یک پرتره از نوجوانی 9000 ساله می دهد.

Meteor، واقع در یونان مرکزی، معروف به غار Theopetra، یک مکان باستانی بسیارمنحصر بفرد شناخته شده است و حاوی بقایای قدیمی ترین انسانهای کشف شده در جهان است و همچنین بقایای افرادی که در 130000 سال گذشته ساکن این منطقه بوده اند، . این غار، محل دو گذر فرهنگی بزرگ در تاریخ بشریت بوده است ، اولین زمانی که انسانهای مدرن جایگزین نئاندرتال ها شدند، و دوم زمانی شکار کاهش یافت و کشاورزی شروع به عنوان یک سبک زندگی کرد.در سال 1993، جمجمه یک زن جوان که از گذشته وجود داشت در غار پیدا شد و به مجموعه موزه آکروپلیس پیوست.

تیم بازسازی چهره

اطلاعات بسیار کمی در مورد زن شناخته شده در دسترس است ، اینکه او چگونه زندگی می کند و یا چگونه درگذشته است. اخیرا، اسکار نیلسون، باستان شناس مشهور سوئدی ومجسمه ساز قانونی، تصمیم گرفت که چهره ی زن را بازسازی کند. کار با رهبر گروه، ارتوپدان Manolis Papagrigorakis، و یک گروه از کارشناسان متشکل از یک متخصص غدد درون ریز، یک متخصص ارتوپدی، یک متخصص مغز و اعصاب، یک متخصص پاتولوژی و یک رادیولوژیست برای بازسازی چهره سه بعدی شروع خواهد شد.

رسما این رویداد که درموزه آکروپلیس به نمایش گذاشته می شود 26 ژانویه برگزار شد.

با استفاده از جمجمه سه بعدی چاپ شده، به منظور شبیه بودن به اصل چهره ، بازسازی چهره با افزودن لایه های عضلانی و پوست بر روی خطوط صورت گرفته جمجمه انجام شد. پس از تکمیل شدن چهره ی نهایی او را به عنوان “چهره عوضی مرطوب” توصیف می کنند، با اینکه یک زن برای 9000 سال مرده است، او ظاهرا انتظار دارد که لبخند بزند.

او در طول عمر خود دلیلی برای لبخند نداشت، اما طبق مشاهدات او مبتلا به اسکوربویی شده است.

بیماری ای که منجر به کمبود شدید ویتامین C می شود. اسکوروی باعث می شود فرد احساس ضعف و خستگی کند و اگر درمان نشود، با خونریزی، تغییرات شخصیتی و مرگ پایان می یابد. شواهدی وجود دارد که علاوه بر اسکورب، او نیز از کم خونی، و همچنین مشکلات ران و مفصل رنج می برده است.

به احتمال زیاد این مشکلات سلامتی به مرگ زودرس او منجر شده است.

گرچه شواهد واقعی نشان نمی دهد که دلایل خاصی برای مرگ وی وجود دارد.

تاریخچه

این اولین بازسازی صورت از بقایا نیست که این تیم انجام داده است.

در سال 2010، آنها برای بازسازی چهره ی یک دختر یازده ساله که در قرن پنجم قبل از میلاد طاعون تیفوئید جان سالم به در برده بود . Myrtis، به عنوان دختر توسط تیم نامیده شد، او در یک گور دسته جمعی همراه با 150 از هموطنانش که با او درگذشته بودند یافت شد. نیلسون به تفاوتهایی بین بازسازی چهره های تازه فوت شده و ​​کسانی را که از عصر حجر کشف شده اند اشاره کرد و توضیح داد:

“Agvi بسیار منحصر به فرد است، به خصوص زن، جمجمه، و ویژگی های آن.

Myrtis، هنوز یک کودک است و با همه ویژگی هایی که امروز در اطراف ما پیدا می شود متفاوت نیست.

بسیاری از زنان و مردان را بازسازی می کنند،اما برخی از ویژگی های صورت با زمان ناپدید شده است. آنها کسانی را که پیش از این بودند دقیق تر می سازد.

توسعه تکنولوژی سه بعدی این نوع از تفریح ​​قانونی را به طور فزاینده ای در مورد مرده های باستانی مانند جمجمه 9500 ساله جریکو که همچنین اخیرا یافته است، همانطور که در مورد بقایای مهاجران یافت شده است در امتداد مرز آمریکا و مکزیک عمل میکنند . همیشه یک حدس وجود دارد که در این نوع تفریح ​​دخیل است و واقعا نیاز به چشم هنرمند دارد، نه فقط استفاده از یک الگوریتم برای تبدیل جمجمه خالی به یک پرتره شخصی.

برای مشاوره و فعالیت تخصصی و پیشرفته در رشته شما مشاوران شرکت پرینتر سه بعدی دیاکو آماده خدمت رسانی به جامعه علمی می باشند. میتوانید از طریق شماره های شرکت یا فرم تماس یاما با مشاوران شرکت در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *