شرکت دانش بنیان نما گستر دیاکو راد

تیم دیاکو با تجمیع چندی از جوانان نابغه و فعال این کشور تشکیل گردید و پس دو سال فعالیت در زمینه ماشین سازی و ساخت تجهیزات دقیق آزمیشگاهی، در سال 94 تصمیم ورود به زمینه ساخت افزایشی را گرفتند که پس از یک سال تحقیق و تست و بررسی در نهایت اولین ورژن از پرینتر های سه بعدی FDM را معرفی نمودند. تیم دیاکو تحت عنوان شرکت نما گستر دیاکو راد ( سهامی خاص) در سال 95 شروع به کار کرد و در اسفند 95 اولین ورژن پرینتر های سه بعدی تجاری خود را وارد بازار کرد.

معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با همت معاونت مواد و ساخت پیشرفته اقدام به برگزاری رویداد 3D Show 2017 در اردیبهشت ماه 96 نمودند که ضمن برگزاری نمایشگاه اقدام به رنکینگ برترین تولید کنندگان پریتر سه بعدی کردند. بحمد الله شرکت دیاکو تنها پس از سه ماه از شروع فعالیت رسمی و تجاری توانست در این رنکینگ جزء سه پرینتر برتر ملی محسوب گردد و و محصولات ما به تایید و حمایت معاونت محترم ریاست جمهوری رسید و باعث شد ورود این شرکت به این حوزه عظیم و با ظرفیت  باقدرت انجام پذیرد.

امروز پس از گذشت چند سال تیم بزرگ دیاکو شاهد رشد های فراوان و تلاش های خستگی ناپذیری بوده که توانسته این وجه مقبول را بین همکاران و مشتریان عزیز ایجاد کند. امید واریم هیچگاه نرسد که واژه رو به رشد از صفات تیم حرفه ای ما نباشد و همواره بستری کامل تر برای ارائه به هم میهنان عزیزمان داشته باشیم.

پرینتر سه بعدی